Moduły do strony internetowej

Jako profesjonaliści jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby. Jeżeli wśród poniższej listy nie znalazłeś narzędzia, które chciałbyś zastosować na swej stronie www – opisz nam potrzebne Ci funkcje, a zespół naszych programistów wdroży twój projekt w życie. Zachęcamy również do regularnego odwiedzania tego działu. Postaramy się na bieżąco aktualizować ten dział i umieszczać w nim opisy wybranych modułów mogących wzbogacić utworzoną stronę internetową.

BROSZURA

Broszura elektroniczna

Katalog może być wykorzystany do wszelkiego rodzaju prezentacji zarówno produktów jak i usług danej firmy. Ciekawy nieszablonowy sposób wyświetla się zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych.
filtr

Filtr produktów

Ostatni przykład zastosowania filtra produktów mogą Państwo odnaleźć wchodząc na stronę www.biowet.eu (zakładka PRODUKTY) Szczegółowe funkcje widoczne od zaplecza strony dla administratora produktów przedstawimy wkrótce.
kalendarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Kalendarz pozwoli pokazać, zaplanować harmonogram nadchodzących wydarzeń, wyświetlić je na stronie internetowej. Z pomocą kalendarza poinformujemy klientów o planach naszej firmy.
obrazy

GALERIA NA STRONIE

Moduły pozwalające wyświetlić zdjęcia w ciekawy i niebanalny sposób.
youtube-player

Kanał YouTube

W dzisiejszych czasach kanał YouTube stał się powszechnie używanym narzędziem marketingowym. Z tym modułem mają Państwo możliwość automatycznego wyświetlania swoich filmów bezpośrednio na stronie internetowej. Łącząc kanał YouTube ze stroną internetową można zaoszczędzić czas (filmy automatycznie wyświetlają się na stronie po publikacji ich na kanale)
Read More
tlumaczenia

MODUŁ JĘZYKOWY

Wyświetlanie strony w wielu językach. Przykłady wdrożeń znajdą Państwo na stronach www.biowet.eu oraz rtc-regaly.com
facebook-integracja1

integracja z facebookiem

Moduł pozwalający wyświetlać posty z Facebooka bezpośrednio na stronie. Kolejnym funkcją w naszej ofercie jest także możliwość wyświetlania galerii facebookowych (zdjęcia publikowane są automatycznie po zmieszczeniu ich na FB)
audio-player

Odtwarzacz muzyczny

Player muzyczny do strony - moduł ten pozwala zamieścić na witrynie internetowej klienta określoną muzykę, która odtwarza się w tle podczas przeglądania danej strony lub wyświetla się w formie playlisty na stronie klienta.

Share This: